Unikátní provedení

MOLL – JEDINÝ ORIGINÁL: DĚTI ROSTOU, MOLL ROSTE S DĚTMI

Děti rostou, ale s nimi také jejich požadavky na množství místa, které potřebují. To je důvod, proč vznikl před více než 40 lety systém rostoucích psacích stolů moll. Jen něco, co roste s nimi bude mít zítra smysl. A to se vyplatí!

Rostoucí stoly, židle a lampy  –  nabízíme kompletní pracovní zázemí pro děti a mládež, které s nimi roste od základní školy, až dokud neopustí vysokou školu. Moll se vyznačuje širokým výběrem z doplňků a rozšíření, které lze individuálně kombinovat a s plynoucím časem a zvyšováním nároků na prostor dokupovat.

UNIKÁTNÍ A NESMÍRNĚ VŠESTRANNÝ: ROSTE V 5 SMĚRECH

1. Výška

Rostou společně: všechny stoly jsou výškově nastavitelné. Díky tomuto systému mohou růst podle velikosti postavy dítěte od školky až do dospělosti.
einzigartig1-vorschau

2. Šířka

Nestačí Vám základní šířka 120cm? Nevadí! Stoly moll se dají rozšiřovat do strany bočními přístavbami po obou stranách a ještě výškově nastavovat pod úroveň pracovní plochy.
einzigartig2-vorschau

3. Hloubka

Často nemáme možnost stůl rozšiřovat do stran v důsledku malého prostoru, proto se stoly moll dají rozšířit také na hloubku. Rozšířit stůl na hloubku je dobré například v případě přidání monitoru, aby byly oči ve správné „zdravé“ vzdálenosti.
einzigartig3-vorschau

4. Funkčnost

Rostoucí stůl lze později snadno rozšířit, například o Flex Deck, který s poličkou, magnetickými tabulkami, háčkami na klíče a CD boxem dává stolu ještě širší spektrum využití.
einzigartig4-vorschau

5. Barevnost

Vzhledem k tomu, že malé děti mají rádi barevné věci, zatímco dospívajícím se líbí méně nebo se změní jejich prostředí pokoje, jsme vyvinuli výměnné barevné sady, které jsou součástí balení stolu. Od samého počátku tak dáváme dětem na výběr z několika módních barev.
einzigartig5-vorschau