Expresně stavitelný stůl T5 - zdravý stůl pro studenty a dospělé

 • Stůl T5 Fenix

  Stůl T5 Ivory

 • Popis

  T5 – neustále v pohybu

  Pouze aktivní pohyb a neustále měnící se poloha těla zajistí uvolnění svalů, správné prokrvení těla, lymfatického systému a předejde předčasné únavě. Nový stůl T5 je vhodný pro každou činnost člověka a rychle se přizpůsobuje jeho tělu pro práci jak v sedě tak i ve stoje. Pouhé zmáčknutí páčky stačí pro expresní změnu výšky v rozmezí 69 – 114cm. Pro opravdové „dlouhány“ je možnost je také přikoupení 10cm adaptéru, který zajistí maximální zdvih až po 124cm .

  Maximální odolnost

  Stoly T5 se vyznačují svým super-odolným materiálem, který je imunní vůči škrábancům a vodě. 

  Proč naklopit pracovní plochu?

  Naklopitelná pracovní plocha předchází hrbení zad, únavě očí a bolesti krční páteře. Pro příklad si představte práci s mobilním telefonem, který držíte v ruce – necháte ho v ruce ve vodorovné poloze a nakloníte se nad display, nebo si telefon naklopíte do Vámi pohodlného úhlu aby se Vám na display dobře dívalo a tělo necháte napřímené? 🙂 Stejně tak funguje systém naklopitelných pracovních desek u stolů Moll. V závislost na dané činnosti si naklopíte pracovní plochu dle své potřeby a to je například – 0° pro práci na PC, 5-10° pro psaní a kreslení, 20° pro čtení. Tyto úhly jsou schváleny předními německými ergonomy a mají velice uznávaný certifikát AGR.

  Patentovaný systém umožňuje plynulé nastavení, které je snadné a bezpečné i pro Vaše děti. Desku lze zvedat a spouštět bezpečně – k zajištění desky slouží brzdy a samotný design stolu je navržený tak, aby zabránil přimáčknutí prstů.

  QI-Charger – bezdrátová nabíječka

  Už žádný kabel! Každý stůl T5 je možné vybavit bezdrátovou nabíječkou s názvem QI-Charger, která nabije Váš tablet či Smartphone bez jakéhokoliv hledání zásuvky. Stačí odložit telefon na místo označené elegantní samolepkou a Vaše zařízení se začne ihned nabíjet.  Nabíječka je umístěna ve spodní části nenaklopitelné odkládací plochy, takže není viditelná, nepřekáží na stole a telefon nemůže sjet z naklopené plochy dolů. Tuto praktickou vychytávku lze objednat rovnou při zakoupení stolu nebo později dokoupit jako příslušenství.

  Obří zásuvka

  Obří zásuvka se rozprostírá po celé šíři stolu a nabízí dostatek úložného prostoru. Zásuvka je opatřena pěnovou vložkou, která zabraňuje posunutí tužek, sešitů a dalších předmětů.

  Kabelový kanál

  Zakroucené kabely a prodlužovačky ležící na podlaze jsou nevkusné a pletou se. T5 má v zadní části kabelový kanál, kam je možné schovat všechny přebytečné kabely, nabíječky a další příslušenství. Nepořádek poté zakryjete plastovým krytem, který má vyříznuté otvory pro vyvedení potřebných kabelů. A nepořádek je pryč!

  Magnetické pravítko jako zarážka

  Často se jedná o detaily, které vynikají a dělají produkt vynikajícím. Kvalitní magnetické pravítko vyrobené z hliníku nabízí více než pomoc při tažení přímých linií. Jeho magnetová vložka zabraňuje sklouzávání předmětů ležících na stole, když je pracovní plocha stolu nastavena ve šikmém úhlu.

  Rozměry

  Šířka 90 cm x Hloubka 72cm x Výška 69-124cm x Hmotnost 62 kg

  Moll – kvalita  made in Germany!

  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos quality logos

  Příslušenství

  Vaše individuální pracoviště

  Vyberte si příslušenství dle Vaší potřeby a náročnosti na úložný prostor.

  T5-E1

  Boční přístavba T5-E1 vytváří další prostor a rozšiřuje tak pracovní plochu o celých 40cm. Lze ji upevnit na obou stranách stolu, tzn. celkem je tedy možné stůl rozšířit až o 80cm! Přístavba roste zároveň s výškou stolu, takže máte své věci pořád po ruce i v nejvyšší možné výšce 124cm.

  T5-E2

  Zadní přístavba T5-E2 je skvělým pomocníkem a odkládacím prostorem pro Vaše potřeby. Multifunkční stěna se třemi policemi, magnetickou tabulí na smývatelný fix a možností doplnění o praktický kapsář na odkládání tužek. Vše opět roste současně s výškou stolu a to pouhým jedním zmáčknutím páčky! 😉