Kvalita především

DLOUHOTRVAJÍCÍ KVALITA MOLL: Od mateřské školky po vysokou školu

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s vysokými standardy kvality a za použití vybraných materiálů. Atraktivní design a kvalita výroby v Německu, zaručí, že jsou naše produkty mimořádně odolné.

Blauer Engel

  Výrobkům moll byla udělena značka „Modrý anděl“ (ekoznačka pro produkty, které jsou šetrné    k životnímu prostředí, vhodný k použití a mají příznivé účinky na zdraví).

GS  Kromě toho, byla výrobkům moll udělena „GS značka“, mezinárodně uznávaná pečeť pro ověřenou bezpečnost.
Qualitätsgarantie

  Moll Vám dává 5ti letou záruku kvality.

5 Jahre Nachkaufsgarantie

Moll má záruku 5 let na dostupnost příslušenství,přístaveb a kontejnerů.

Stiftung Warentest

„Stiftung Warentest“ nám dává nejlepší známky.

Red Dot Design Award

 Jsme lídři ve vývoji výškově nastavitelných stolů a ergonomických židlí. Naše inovativní návrhy jsou chytré a praktické. Dobře promyšlené funkce zajistí, že naše produkty jsou vždy první v oblasti výzkumu a technologií. Důkazem toho jsou četné ocenění,   které naše výrobky získaly. Např. první místo od mezinárodně uznávaného ocenění Red Dot Design Award 2012 pro naše rostoucí stoly Champion.

Made in GermanyNaše výrobky jsou vyvinuty v Německu a vyrobeny tak, aby naše vysoké standardy kvality a bezpečnosti, byly v souladu s péčí a kvalitou.
Leichte MontageNaše filozofie je potvrzena bezpočty další patentů: jsme připraveni čelit výzvám, které nám budoucnost přinese, a již dnes pracovat na vývoji pro budoucnost.Náš nábytek se skládá z několika jednotlivých částí, které jsou chytře zabaleny, s cílem zajistit velmi rychlou a snadnou instalaci. (Každý výrobek je dodává s komplexními pokyny k instalaci a montáž je vysvětlena krok za krokem, s mnoha obrázky).

agr_guetesiegel_moll

Pečeť AGR je udělována produktům, které jsou zdravé pro Vaše záda. Uděluje ji, nezávislým testováním, komise složená z odborníků z různých lékařských oborů. Mezi oceněné patří rostoucí stůl moll Champion a otočné rostoucí židle Maximo a Woody. Bližší informace o AGR na www.agr-ev.de.