T7 Exclusive- Elektricky stavitelný stůl z masivu

 • Stůl T8 M Exclusive – 115cm šíře

  Stůl T8 L Exclusive – šíře 150cm

 • Popis

  Elektricky stavitelný stůl T8 Exclusive od firmy moll

  Unikátní stůl T8 Exclusive Vás okouzlí svým designem a funkčností. Jako jediný stavitelný stůl z nabídky Moll je vhodný jak pro sedící díte tak i pro stojícího dospělého člověka. Výškové rozmezí je od 56 cm do 118 cm, které se dá případně ještě zvýšit přídavným adaptérem o 10 cm pro ty nejvyšší z nás, může být tedy vysoký až 128 cm.

  Proč Exclusive?

  Řada T8 Exclusive má, oproti „klasickému“ stolu T8, pracovní a spodní krycí desku vyrobenou z masivního dřeva. Teplé, útulné, uklidňující – přírodní dřevo vyzařuje klid, barvy a struktura vytváří velmi zvláštní estetiku. Na výběr je z ořechu nebo dubu.

  Nejjednodušší nastavení výšky
  Díky elektrickému pohonu je nastavení požadované výšky, dle aktuální činnosti, opravdu jednoduché a nenáročné. Výškové nastavení je ovládáno oběma pažemi a motorek je opatřen pojistkou, která při pocítění mírného odporu při manipulaci zajistí okamžité zastavení. Výška se dá také uzamknout v jedné poloze.

  Životnost

  Stůl T8 Exclusive je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, tak aby vydržel neustálé každodenní používání. Při jeho výrobě je brán ohled na životní prostředí.

  Ocenění

  Tento model se může pyšnit uznávaným oceněním Red Dot za design. Mimo ceny Red Dot byl také nominován na German Design Award.

  Moll – kvalita  made in Germany!

  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos quality logos

  Videa

Zakoupit v Eshopu