CHAMPION Compact - dětský rostoucí stůl

 • Popis

  Dětský rostoucí stůl Champion Compact od firmy moll

  Ne každý dětský pokoj disponuje rozsáhlým prostorem pro ideální pracoviště, a proto vznikl stůl Champion Compact, který zajistí ergonomické sezení pro Vaše děti i v případě nedostatečného prostoru.

  Dělená pracovní deska:
  Oproti klasické verzi stolu Champion, u které je na výběr ze 3 variant rozdělení pracovní plochy, má stůl Champion Compact pouze verzi Front Up, tj. celá přední část pracovní desky může být nakloněna k malování, psaní či čtení – zatímco zbytek zadní desky zůstává pevný a slouží jako praktická odkládací plocha.

  Jednoduše naklonitelný:
  Přitahováním levého knoflíku nastavujete pracovní desku do úhlu, zatímco přitahováním pravého knoflíku úhel snižujete. Pro děti bezpečné – důkazem toho jsou TÜV testy. To znamená, že se na pracovní ploše nenalézají žádné rušivé a nebezpečné mezery pokud není pracovní deska nakloněna.

  Naklopitelná pracovní plocha šetří Vašemu dítěti páteř, zrak a zajistí sezení v uvolněné poloze bez ohledu na to, co právě dělají za činnost. Všechny tyto systémy byly vyvinuty ve spolupráci s německými ortopedy a očními specialisty.

  Komfortní výšková nastavitelnost:
  Komfortní uživatelsky přátelská nastavitelnost výšky stolu pomocí lankového mechanismu (JO-JA). Z hlediska dětské bezpečnosti je zde možnost odebrání mechanismu. Nastavitelnost výšky stolu je plynulá v rozmezí 53-82 cm, což odpovídá výšce postavy člověka od 112 cm do 200 cm.

  Barevnost je také individuálně volitelná:
  Každý Champion Compact má box se 7 barevnými foliemi pro nohy a plastovými kryty pro JO-JO mechanismus.

  U každého stolu Champion Compact najdete:

  • stojánek na knihy – skládací
  • magnetickou zarážku – pravítko
  • kabelový kanál

  Rozměr: 90×72 cm

  moll – kvalita  made in Germany!

  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos  quality logos quality logos

  Barevnost

  Přidejte si barvu!

  Ke stolům Champion s bílými bočními deskami můžete nyní také objednat boky lakované či vyrobené ze dřeva. Nyní děti mohou najít stůl Champion v jejich vlastním stylu – typický a exkluzivní moll!

  Lilac je „in“ jeden den a  jasan další?! Boční desky mohou být měněny později, když záliba v barvě se změní. Jednoduše zakoupíte nový set bočních desek, vyměníte je a nový stůl je na světě!

  Příslušenství

  Vaše individuální pracoviště

  Vyberte si příslušenství dle Vaší potřeby a náročnosti na úložný prostor.

  Large drawer

  Zásuvka

  Praktický úložný prostor po celé šířce stolu. Zásuvka může být dokoupena později, aniž by bylo potřeba stůl jakkoliv rozebírat. Součástí zásuvky je také měkčená protiskluzová pěna, zabraňující pohybu věcí při zavírání a otevírání.

  Drawer cover

  Kryt zásuvky

  Kryt zabraňující padaní nežádoucích předmětů do zásuvky, prachu a pohledu na nepořádek v zásuvce.

  Cable-duct cover

  Kryt kabelové vany

  Zakrývá pohled do úložného prostoru v kabelové vaně a zabraňuje vypadávání kabelů.

  Side Top

  SIDE TOP

  Boční přístavba

  Flex Deck

  FLEX DECK

  Multi-funkční stěna

  Videa

Zakoupit v Eshopu