FLEXLIGHT - osvětlení k pracovnímu stolu

 •  

   

 • Flexlight – flexibilní stolní LED lampa

  Nejvyšší flexibilita
  Model Flexlight se perfektně přizpůsobí jakýmkoliv požadavkům a pracovním podmínkám díky „husímu krku“ a „kulovému kloubu“ v uchycení ke stolu, a tak se svítící hlavice a ohebné rameno mohou přemísťovat do jakékoliv polohy.

  Upevnění lampy je na povrchu stolu svorkou, která drží Flexlight, bez zabrání velkého prostoru, bezpečně na sklopené i na nakloněné pracovní desce (pro tloušťky desek od 13 až 23 mm).

  Stmívatelné osvětlení
  Lampa je vybavena vypínačem, který umožňuje, aby bylo světlo možné individuálně stmívat. Díky němu se dá podle potřeby měnit intenzita svícení od 100% do 5%. Světlo je uplné bez blikání.

  Červené, zelené, někdy modré
  Inteligentní vypínače nemají funkci jen zapínat/vypínat světlo na lampě, ale taktéž měnit barvu, aby barevně tlačítko ladilo s ostatními měnitelnými barevnými doplňky stolu.

  Zvlášť úsporné
  Flexlight je zvlášť ekonomicky úsporná. LED lampa ušetří až 85% elektřiny, kterou spotřebuje běžná 60W žárovka.

  Šikovná USB nabíječka
  V dnešní moderní době tohoto šikovného pomocníka určitě ocení. Velmi praktická USB nabíjecí stanice je připevněna na spodek ramena lampy, která může být využívaná na nabíjení mobilu, MP3 přehrávače a jiných elektronických zařízení s koncovkou USB A. Prostorové nijak neovlivňuje práci za stolem, dokonce i v prípadě, že je pracovní plocha nakloněná.

  Noční svícení
  Vypínač je barevně podsvícený a jemně svítí, dokonce, i když je lampa vypnutá. To znamená, že tato lampa může být využívána jako noční osvětlení (světluška). Avšak v případě, že tuto funkci nevyžadujete, dá se podsvícení vypínače vypnout.

  Technické informace:
  Světelný zdroj: LED
  Barva světla: teplá bílá
  Svítivost: 690 lm
  Životnost: 25.000h
  Příkon: 10W
  Napájení: 5V, DC
  Zdroj napájení: 220-240 V, max. 2A / 5V
  Třída ochrany: IP 20
  Lehká hlava: 15 x 5 x 1,6 cm
  Hmotnost: 0,65 kg

  Rozměry: 62 x 5,5 x 42 cm

  kvalita loga   kvalita loga  kvalita loga

Zakoupit v Eshopu