Myslíte, že investice do rostoucího nábytku je vysoká? Přesvědčíme vás o opaku!

Připadá Vám rostoucí nábytek finančně nákladný? Má smysl jej pořizovat? Bojíte se, že něco takového nemůže s vašimi dětmi vydržet až do dospělosti? Vyplatí se to? Rádi vám tyto otázky zodpovíme! 🙂

Často totiž narážíme na otázky tohoto typu a tak bychom se v našem krátkém článku na toto téma rádi podívali.

Cena:

Asi nejčastější a nejdůležitější je řešení ceny rostoucího nábytku.

Rostoucí nábytek je vhodný pro děti od 4 let až po dospělého dvoumetrového člověka. Klasický kancelářský stůl pro dospělé je 75cm vysoký, kdežto rostoucí stoly Moll lze nastavit až po maximální výšku 82cm, což je dostatečná rezerva i pro budoucí basketbalisty!

U rostoucí židle to platí obdobně, je zde pouze omezení u nosnosti židle ( max. 90 kg). Někomu se může stát, že ji v průběhu střední školy vymění, přesto vám bude rostoucí židle sloužit minimálně 10 let.

Cena za set kvalitního rostoucího nábytku Moll (stůl + židle) je od 22 600 Kč po 35 300 Kč. Jedná se tedy o větší investici, která se vám později vrátí a to nejen životností nábytku, ale také prospěšností pro vývoj těla vašich dětí a nebo vysokou zůstatkovou hodnotou.

Téma k zamyšlení: Naše oblíbené interní téma je dětský kočár vs. rostoucí židle. Je přirozené, že když se dítě narodí tak pro něj chceme to nejlepší, aby dobře rostlo, vyvíjelo se. A co potom? Samozřejmě chceme opět to nejlepší! Pokud tedy srovnáme cenu dětského kočárku, který je použitelný zhruba 2 roky a jeho průměrná pořizovací cena činí okolo 15 tis Kč. Oproti rostoucí židli, která tvaruje dětské tělo po celou dobu jeho domácího studia či sezení u PC na minimálně 10 let za cenu 11 300 Kč, je to stále vysoká investice?

Kvalita/životnost:

Rostoucí nábytek Moll je ten „pravý originál“ vyráběný v Německu již více jak 40 let. U produktů je kladeno vysoce na kvalitu a životnost. Výrobce Moll si je dobře vědom, že rostoucí nábytek musí nejenom umět vyrůst, ale také dlouhé roky musí vydržet svojí kvalitou i ty největší „raubíře“.

Vše je důkladně testováno, certifikováno a vychytáno do největšího detailu.

Rostoucí stůl má kvalitní odolnou pracovní desku, kovové podnoží a masivní mechanismy pro nastavení výšky, které je doplněno pojistkami proti svévolnému posunutí nebo dětským hrátkám. Aby byl stůl použitelný také v dospělém věku nejen výškově, lze u něj měnit barevné aplikace a tak se přizpůsobí vkusu dítěte či barvě interiéru.

Rostoucí židle je vybavena pojistkami, které děti jen těžko mohou ovládat samy a nemohou si s nimi tak hrát. Potahy rostoucí židle jsou pratelné a zároveň se dají kdykoliv dokoupit a vyměnit za jiné.

Co když se něco rozbije? Nic není přeci nerozbitné… Ani v tento moment vás německý výrobce nezradí – lze dokoupit dodatečně, i po dlouhých letech používání, náhradní díly. Není to úžasné?!

Životní zkušenost: Dovozcem rostoucího nábytku Moll do ČR je rodinná firma DELSO INTERIÉRY s.r.o. , která se tímto sortimentem zabývá více jak 20 let. Pan Martin Šnobl, který je majitelem a zakladatelem firmy, dovezl první rostoucí nábytek právě v momentu, kdy jeho syn Michal nastupoval do první třídy na základní škole. Ten samozřejmě vše důkladně „otestoval“ a vyzkoušel. Ptáte se co se s nábytkem stalo? Michal Šnobl má rostoucí stůl stále doma, funkční ve všech ohledech a to i po uplynulých 20 letech!

A co víc, nyní se aktivně věnuje prodeji rostoucího nábytku, stejně tak jeho sestra Markéta, což znamená maximální servis pro zákazníky a rady ze života při výběru rostoucího nábytku právě pro vaše dítě! Kdo jiný by Vám mohl správně poradit, nežli někdo, kdo na rostoucím nábytku opravdu vyrostl? 🙂